Ikona – Archanděl Michael
tradiční technika - vaječná tempera 13 x 22 cm, jasanová deska
VYDRAŽENO
Holý vrch - Žáci
fotoplátno 50 x 100 cm
bez názvu 4
olejomalba 45 x 35 cm, rámováno
Vazba květin
workshop - úvod do tajů floristiky 2 - 3 h, pro 2 osoby
Makovice
grafika 22,5 x 31,5 cm, rámováno
Mísa keramická
Levín - ateliér UMĚ - glazovaná keramika ručně točená průměr 25 cm
Leaf
fotografie 30 x 45 cm
Ibišek
barevná kresba 68 x 43 cm, rámováno
Léto nad českou kotlinou
olejomalba na plátně 40 x 80 cm