bez názvu
vrstvený akvarel 38 x 53 cm
VYDRAŽENO
Anděl
akryl na plátně 30 x 40 cm
Záře ve stínu hor
olejomalba na plátně 50 x 50 cm, rámováno
Bobule
tempera 30 x 40 cm, rámováno
barevná litografie 27 x 37 cm
Motýl
olejomalba 66 x 85 cm, rámováno
Stehlík
kresba pastelkou 45 x 55 cm, rámováno
Jaroslav
dřevořezba 20 x 33 cm
Litoměřice v obrazech
fotografická knižní prvotina
Ruční tkaní
tkalcovský workshop v délce 2 -3 hod pro 2 osoby
Áňa - cuvéé, Tergus
Aňa - botrytický výběr z cibéb, 0,375 l, r. 2017Tergus - likérové víno, 0,5 l, r. 2015
Beachy Head
fotografie 30 x 40 cm
Prales v ranní mlze, Beskydy, 1974
Pod patronací
fotografie 42 x 29 cm
Hrad Oibyn
fotografie 30 x 45 cm
Společná práce
40 x 50 cm, rámováno
Zátiší s růží
20 x 30 cm, rámováno
Podzimní zlato