Tichá aukce - vydraženo

101
bez názvu

Kristýna Brabcová

bez názvu

vrstvený akvarel
38 x 53 cm

VYDRAŽENO

102
Anděl

Marie Bohatcová

Anděl

akryl na plátně
30 x 40 cm

VYDRAŽENO

104
Záře ve stínu hor

Ivana Kašparová

Záře ve stínu hor

olejomalba na plátně
50 x 50 cm, rámováno

VYDRAŽENO

105
Bobule

Jan Michalko

Bobule

tempera
30 x 40 cm, rámováno

VYDRAŽENO

106
bez názvu

Karel Vysušil

bez názvu

barevná litografie
27 x 37 cm

VYDRAŽENO

107
Motýl

Helena Kitová

Motýl

olejomalba
66 x 85 cm, rámováno

VYDRAŽENO

109
Stehlík

Jiří Svoboda

Stehlík

kresba pastelkou
45 x 55 cm, rámováno

VYDRAŽENO

110
Jaroslav

Vojtěch Huk

Jaroslav

dřevořezba
20 x 33 cm

VYDRAŽENO

111
Litoměřice v obrazech

František Diviš

Litoměřice v obrazech

fotografická knižní prvotina

VYDRAŽENO

112
Ruční tkaní

Marie Mazancová

Ruční tkaní

tkalcovský workshop v délce 2 -3 hod pro 2 osoby

VYDRAŽENO

113
Áňa - cuvéé, Tergus

Dalibor Mikulenka

Áňa - cuvéé, Tergus

Aňa - botrytický výběr z cibéb, 0,375 l, r. 2017
Tergus - likérové víno, 0,5 l, r. 2015

VYDRAŽENO

117
Beachy Head

Jan Kacar

Beachy Head

fotografie
30 x 40 cm

VYDRAŽENO

118
Prales v ranní mlze, Beskydy, 1974

Herbert Thiel

fotografie
30 x 40 cm

VYDRAŽENO

119
Pod patronací

Karel Prošek

Pod patronací

fotografie
42 x 29 cm

VYDRAŽENO

120
Hrad Oibyn

Rostislav Král

Hrad Oibyn

fotografie
30 x 45 cm

VYDRAŽENO

122
Společná práce

Emilie Mrazíková, Anežka Chmelíková

Společná práce

40 x 50 cm, rámováno

VYDRAŽENO

123
 Zátiší s růží

Lenka Dunajová

Zátiší s růží

20 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

124
Podzimní zlato

Lenka Dunajová

Podzimní zlato

20 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

nahoru