On-line aukce - vydraženo

108
bez názvu

Lenka Kahuda Klokočková

bez názvu

grafika - litografie
A4

VYDRAŽENO

121
Zajíc pohodář

Emílie Mrazíková

Zajíc pohodář

fotografie
40 x 50 cm, rámováno

VYDRAŽENO

201
Dá-li Pán Bůh zdraví

Iva Hüttnerová

Dá-li Pán Bůh zdraví

litografie
50 x 50 cm

VYDRAŽENO

202
Vodní lilie

Lenka Dunajová

Vodní lilie

akvarel na hedvábí
20 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

203
Ve stínu kamenů

Helena Kitová

Ve stínu kamenů

akryl na desce
48 x 66 cm, rámováno

VYDRAŽENO

204
Podzimní potok

Helena Kitová

Podzimní potok

akryl na desce
49 x 66 cm, rámováno

VYDRAŽENO

205
Kostel v Zubrnicích

Jiří Svoboda

Kostel v Zubrnicích

kresba pastelkou
44 x 55 cm, rámováno

VYDRAŽENO

206
Dáma s kloboukem

Petr Rypar

Dáma s kloboukem

olejomalba
49 x 54 cm, rámováno

VYDRAŽENO

207
Slunečnice

Petr Rypar

Slunečnice

olejomalba
64 x 74 cm, rámováno

VYDRAŽENO

208
Majerova skala

Miloslav Brandt

Majerova skala

fotografie
45 x 23 cm

VYDRAŽENO

210
Les

Zbyněk Nezbeda

Les

fotografie na papíře
A3

VYDRAŽENO

212
Litoměřice, Ptačí panorama

Josef Rotter

Litoměřice, Ptačí panorama

fotografie
50 x 17 cm

VYDRAŽENO

213
Kořeny

David Surý

Kořeny

fotoplátno
90 x 60 cm

VYDRAŽENO

214
bez názvu

Rostislav Král

bez názvu

fotografie
30 x 45 cm

VYDRAŽENO

215
Muzeum kadidla, Omán

David Surý

Muzeum kadidla, Omán

fotoplátno
90 x 60 cm

VYDRAŽENO

216

Jindřich Štreit

Z cyklu: Kde domov můj

fotografie
30 x 45 cm

VYDRAŽENO

217

Jitka Žílová

fotografie
30 x 45 cm

VYDRAŽENO

218
Workshop

Alena Šumová

Workshop

pro 2 – 3 os. na jeden den v keramické dílně U.MĚ v Levíně.
Keramická miska, průměr 20 cm.

VYDRAŽENO

219
Zážitek s  dárkem

Stanislav Přibyl

Zážitek s dárkem

Kniha Karlův most a ranní prohlídka Karlova mostu s autorem knihy.

VYDRAŽENO

nahoru