bez názvu
grafika - litografie A4
VYDRAŽENO
Zajíc pohodář
fotografie 40 x 50 cm, rámováno
Dá-li Pán Bůh zdraví
litografie 50 x 50 cm
Vodní lilie
akvarel na hedvábí 20 x 30 cm, rámováno
Ve stínu kamenů
akryl na desce 48 x 66 cm, rámováno
Podzimní potok
akryl na desce 49 x 66 cm, rámováno
Kostel v Zubrnicích
kresba pastelkou 44 x 55 cm, rámováno
Dáma s kloboukem
olejomalba 49 x 54 cm, rámováno
Slunečnice
olejomalba 64 x 74 cm, rámováno
Majerova skala
fotografie 45 x 23 cm
Les
fotografie na papíře A3
Litoměřice, Ptačí panorama
fotografie 50 x 17 cm
Kořeny
fotoplátno 90 x 60 cm
fotografie 30 x 45 cm
Muzeum kadidla, Omán
Z cyklu: Kde domov můj
Workshop
pro 2 – 3 os. na jeden den v keramické dílně U.MĚ v Levíně. Keramická miska, průměr 20 cm.
Zážitek s dárkem
Kniha Karlův most a ranní prohlídka Karlova mostu s autorem knihy.