Andělské vločky
Andělský raw dort průměr 21 cm, 12 porcí
VYDRAŽENO
Sv. Michael
Olejomalba na plátně 20 x 30 cm
Čtenář
Akryl na plátně 30 x 25 cm
Květ prstnatce májového
Kresba pastelkou 46 x 55 cm, rámováno
Sýkorka
grafika 18 x 19 cm, rám 33 x 33 cm
Ráj koníků
barevná litografie 39 x 35 cm
Velká Gorda
linoryt motiv 10,1 x 21,1 cm na papíře 21 x 29,7 cm
Staré ovoce
grafika - litografie A5
Hazmburk
olejomalba, rámováno 22 x 15 cm, rám 35 x 28 cm
Radobýlské nebe
fotografie 42 x 31 cm
Plešivec
fotografie 58 x 90 cm, kapa deska
Bodlák a šípek v zimě
fotografie 45 x 30 cm, rámováno
Vesnické zákoutí
olejomalba na desce 66 x 85 cm, rámováno
Litoměřice
olejomalba na plátně 80 x 60 cm, rámováno
Okno vesmíru dokořán - Radobýl
akryl na koberci 100 x 100 cm, rámováno
Mochyně
kombinovaná technika 63 x 48 cm, rámováno
Plavkyně
keramická plastika 32 x 30 x 20 cm
Trojpodpěrná váza
keramický objekt 25 x 29 x 13 cm
Čokoládový workshop
1 hodina pro 4 – 6 osob, dárkové balení čokolanýžů
Křišťálový otisk
poukaz na výrobu vlastního otisku
Květinový koš
skleněný šperk
Tajemný ostrov
grafika, suchá jehla 16 x 14 cm, pasparta 29 x 27 cm
Zrození hvězdy
kresba pastelkou 12 x 12 cm, rám 25 x 25 cm
Vážka
akvarel 12 x 17 cm, rám 23 x 32 cm
soubor Zahrada v zimě, Čilimník a Rozmarýn
odlévaná papírovina 68 x 38 cm
Máchův Máj
grafika, mezzotinta 30 x 40 cm
Malé autoportréty důležitostí
Grafika, suchá jehla B3
His master's voice
Kašírovaný tisk na plexisklo - pop art 62 x 86 cm
Blues Café
barevná litografie 33 x 42 cm, rám 52 x 65 cm
Aussig
sítotisk 40 x 58 cm
Dobrý ležák
pivní etiketa originál, perokresba, akvarel 34 x 35 cm
Áňa - cuvéé, Tergus
Aňa - botrytický výběr z cibéb, 0,375 l, r. 2017Tergus - likérové víno, 0,5 l, r. 2015
Pršutový koš
váza
tavené sklo 45 cm
Kurz šití designových mechovek
pro 1 osobu na dva dny
Piknik pro dva na věži Katedrály sv. Štěpána
piknikový koš v ceně
Pod závojem
fotografie 30 x 30 cm, rám 40 x 50 cm
Lepší holub…
fotografie 45 x 30 cm
London eye
fotoplátno 90 x 60 cm
Paní s melounem
fotografie 42 x 32 cm
Vůně jara
fotografie, mezinárodní ocenění FIAP 60 x 40 cm