Blešky
perokresba, akvarel na papíře 41 x 29,5 cm, rámováno
VYDRAŽENO
Odvaha být výjímečný
akvarel 21 x 22 cm, paspartováno
Slaměnky
olejomalba 48 x 30 cm, rámováno
Divoženky 2 ks
asambláž -papírovina, rostliny 20 x 30 cm, rámováno
Nevim
grafika 84 x 59 cm
Ginko follium
heliofytogravura 13 x 17 cm, pasparta s rámem 37 x 34 cm
Pod povrchem
litografie 24 x 32 cm
Rose gold
sklo - broušená mísa š. 33 cm, v. 21 cm
Uranium
autorský skleněný šperk hutní uranové sklo, ručně navíjený drát
Šperk s vltavínem
autorský šperk - přívěšek s řetízkem 57 x 25 mm, stříbro, perla, vltavín
Podzim u Dolského mlýna
fotoplátno 70 x 50 cm
Glenfinnan viaduct
fotoplátno 50 x 70 cm
Vážky
grafika 31,5 x 41 cm, rámováno
Ropuchy
linoryt rám 40 x 30 cm, 20 x 14 cm, rámováno
Stehlík
kresba tuší 8 x 13 cm, rámováno
Piskloun středohořský
reliéf - patinovaná sádra 19 x 19 cm, rámováno
Výpověď očí
fotografie, oceněno zlatou medailí FIAP v Paříži 45 x 30 cm, rámováno
Z cyklu Brána naděje
fotografie z r. 1980 42 x 59 cm, rámováno, signováno autorem
Ženy z kmene Kogi
fotoplátno 90 x 60 cm
Za svítání
akryl na plátně 40 x 50 cm
bez názvu 1
linoryt 70 x 100 cm
Modrozelený svět
tuš na kartonu 37 x 28 cm, rámováno
Lonely
serigrafie 42 x 29 cm, rámováno
Myši patří do nebe
akvarel, skica ke stejnojmennému loutkovému filmu 38,5 x 20 cm, rámováno
Osma
barevná litografie 65 X 37 cm, rámováno
His Masters Blues
grafika 48 x 57 cm, rámováno
Křížová výprava
fotografie, 2019 42 x 30 cm, rámováno
Pražičem kávy
degustace, výklad, pražení 1 kg kávy 1,5 - 3 h
Okno vesmíru dokořán – Hazmburk
papírová hmota, akryl 100 x 95 cm, pevný rám