Moderovaná aukce - co dražíme

Fotografie

14
Podzim u Dolského mlýna

Jan Kacar

Podzim u Dolského mlýna

fotoplátno
70 x 50 cm

vyvolávací cena
800 Kč

15
Glenfinnan viaduct

Tomáš Kumstát

Glenfinnan viaduct

fotoplátno
50 x 70 cm

vyvolávací cena
1 200 Kč

23
Výpověď očí

Angelo Purgert

Výpověď očí

fotografie,
oceněno zlatou medailí FIAP v Paříži
45 x 30 cm, rámováno

vyvolávací cena
4 000 Kč

24
Z cyklu Brána naděje

Jindřich Štreit

Z cyklu Brána naděje

fotografie z r. 1980
42 x 59 cm, rámováno, signováno autorem

vyvolávací cena
4 000 Kč

25
Ženy z kmene Kogi

David Surý

Ženy z kmene Kogi

fotoplátno
90 x 60 cm

vyvolávací cena
1 200 Kč

34
Leaf

Rostislav Král

Leaf

fotografie
30 x 45 cm

vyvolávací cena
800 Kč

35
Loučná v Krušných horách

Jiří Svoboda

Loučná v Krušných horách

fotoplátno
100 x 50 cm

vyvolávací cena
1 000 Kč

36
Křížová výprava

Miroslav Zimmer

Křížová výprava

fotografie, 2019
42 x 30 cm, rámováno

vyvolávací cena
800 Kč

nahoru